Profile

Join date: May 7, 2022

About

Transmisja na żywo UFC 274: Jak oglądać Oliveira vs. Gaethje dziś wieczorem Transmisja na żywo UFC 274: Jak oglądać Oliveira vs. Gaethje dziś wieczorem, godzina rozpoczęcia i karta

UFC 274 żywo na Transmisja

UFC 274 żywo na Transmisja

UFC 274 są Główne karty transmitowane wyłącznie w ESPN+ w Stanach Zjednoczonych. Abonenci ESPN+ (6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD rocznie) lub pakiet Disney (obejmujący poziom reklam ESPN+, Disney+ i Hulu za 13,99 USD miesięcznie) mogą streamować UFC 274 za dodatkowe 74,99 USD. Każdy, kto nie jest jeszcze subskrybentem, może otrzymać UFC 274 plus rok ESPN+ za 99,98 USD.

Oprócz Oliveiry broniącej swojego tytułu wagi lekkiej przeciwko Gaethje, główna karta zawiera kolejną walkę o tytuł, walkę o mistrzostwo wagi słomkowej kobiet pomiędzy broniącą tytułu Rose Namajunas i pretendentką Carlą Esparza. Na karcie głównej znajduje się również walka w wadze lekkiej pomiędzy Michaelem Chandlerem i Tonym Fergusonem, walka w wadze półciężkiej pomiędzy Maurício Rua i Ovince Saint Preux oraz walka w wadze lekkiej pomiędzy Donaldem Cerrone i Joe Lauzonem.

Dziś wieczorem, kiedy obejrzysz transmisję na żywo UFC 274, zobaczysz program, który był prawie tym, czego kazano nam się spodziewać. Nie tylko dwie wielkie walki o tytuł są na szczycie karty – Charles Oliveira vs. Justin Gaethje i Rose Namajunas vs. Carla Esparza – ale także Chandler vs. Ferguson sam w sobie godny uwagi. Ale o tym głównym wydarzeniu...

Ale z ostatniej chwili, Charles Oliveira właśnie został pozbawiony tytułu mistrza wagi lekkiej UFC po tym, jak nie udało mu się ponownie przybrać na wadze. Jeśli Gaethje wygra, zostanie nowym mistrzem. Jeśli wygra Oliveira? Pas jest wtedy zwolniony.

Namajunas vs Esparza to mało prawdopodobny rewanż tylko dlatego, że trwał ponad siedem lat. W 2014 roku Esparza (ówczesna weteranka) wystukała wschodzącą Namajunas, zmniejszając jej tempo po całym sezonie wspólnego kręcenia The Ultimate Fighter. Teraz Namajunas jest mistrzynią kobiecej dywizji wagi słomkowej, która powstała w momencie ich pierwszej walki. Jest także dwukrotną mistrzynią. Esparza? Cóż, ma passę pięciu zwycięstw.

Dywizja wagi lekkiej ma duży rozpęd dzięki wynikowi Michaela Chandlera kontra Tony Ferguson. Obaj przegrali poprzednie walki i będą chcieli, aby ta walka była meczem odbicia.

Jeśli chodzi o szanse: DraftKings ma Oliveirę jako niewielkiego faworyta na poziomie -135 (postaw 135 USD, aby wygrać 100 USD), spadek z -165 na początku tego tygodnia, a Gaethje na +115 (postaw 100 USD, aby wygrać 115 USD), ponownie bardziej ciasno niż linia +145 wcześniej w tym tygodniu. Namajunas jest również faworytem do zwycięstwa przy -210 (powyżej +175 Esparza), a Chandler jest silniejszym faworytem przy -365 do +280 Fergusona.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o transmisjach na żywo UFC 274, w tym ostatnie zmiany dotyczące karty głównej i eliminacji.

Wstępne pojedynki są dostępne do streamowania dla wszystkich subskrybentów pakietów ESPN+ i Disney o godzinie 20:00. ET / 17:00 PT, a wczesne wstępne pojedynki można transmitować na UFC Fight Pass (9,99 USD miesięcznie lub 95,99 USD rocznie) o 18:00. ET / 15:00 PT.

[

[[Streaming**UFC**274]] ufc 274 Oliveira vs Gaethje transmisja online 8 może 2022

More actions